Poczuj się w Zakopanem jak u siebie

Mateusz Rąbalski
07.10.2019

Wypady w góry to czas niezapomniany, bez względu na to, czy decydujemy się na letnie wędrówki po okolicznych szlakach, czy na zimowe, białe szaleństwo. Jeśli jednak chcemy, aby każde z naszych wspomnień było miłe, warto zadbać o oprawę pobytu w Zakopanem w każdym aspekcie - zaczynając od rezerwacji odpowiedniego miejsca na nasz pobyt. Gdzie i jak szukać dobrych noclegów w Zakopanem?

Pardałówka, czy centrum Zakopanego?

Wybór idealnej lokalizacji zależy od tego, jak zamierzamy spędzać czas w Zakopanem i od pory roku. Jeśli Planujemy wycieczkę w góry w sezonie zimowym, głównie z myślą o nartach lub snowboardzie, powinny nas zainteresować apartamenty w Zakopanem położone w okolicy wyciągów narciarskich. Jeśli wybieramy wypoczynek latem, bo bardziej pociągają nas piesze wędrówki za dnia i wieczory w klimatycznych góralskich karczmach, świetnym rozwiązaniem będą miejsca noclegowe położone bliżej centrum. W serwisie JLS znajdziemy luksusowe apartamenty w najbardziej atrakcyjnych zakopiańskich lokalizacjach – od centrum, po Pardałówkę.
Sprawdź ofertę na: https://www.zakopaneapartamenty24.eu/

Czego możemy oczekiwać się po noclegach w Zakopanem?

Tanie, nie znaczy kiepskie - ta zasada sprawdza się w przypadku apartamentów JLS dostępnych w stolicy polskich Tatr. Są nie tylko dobrze zlokalizowane, ale też świetnie wyposażone i w pełni przygotowane zarówno na krótkie, jak i dłuższe rodzinne pobyty. Stylowy wystrój oddaje regionalny klimat, jednocześnie pozwalając gościom poczuć się jak w domu. Ceny noclegów w apartamentach, których standard nie odbiega od jakości najlepszych hoteli, są niewiele wyższe, niż ceny tanich kwater prywatnych.

Apartamenty z aneksem, w których można poczuć się jak w domu

Wiele apartamentów zakopiańskich, dostępnych w ofercie JLS praktycznie na każdą kieszeń, wyposażonych jest nie tylko w prywatne łazienki, ale też w aneksy kuchenne lub w pełni wyposażone kuchnie, gdzie samodzielnie można przygotowywać w czasie pobytu proste posiłki. Ogranicza to znacznie koszty i ułatwia życie osobom na specjalnych dietach i tym, którym kuchnia barowa po prostu nie służy. Zatrzymując się w takich miejscach na kilka dni, łączymy górski wypoczynek z domowym komfortem pobytu, swobodą i prywatnością, jakiej nie doświadczymy w hotelu. Mamy pełną swobodę wychodzenia i powrotów do apartamentu o dowolnej porze. Jedno mieszkanie posiada zwykle kilka komfortowych miejsc do spania, dzięki czemu dzieląc je z przyjaciółmi dodatkowo obniżamy koszty zakwaterowania, jednocześnie uprzyjemniając sobie pobyt i zacieśniając więzi z bliskimi.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.