3 gadżety, które pokocha każdy fan podróży

Antoni Kwapisz
26.08.2019

Kwestia prezentów, które próbujemy kupić na różne okazje, zawsze jest problematyczna. Nieco łatwiej jest, gdy osoba, dla której szukamy prezentu, ma jakąś pasję. Wtedy prezentem mogą być przedmioty związane z tym hobby. Ważne jest jednak, aby skontaktować się z obdarowywaną osobą, gdyż może istnieją rzeczy, które chciałaby dostać. Dla fanów podróży istnieje wiele przedmiotów, które możemy sprezentować.

Mapa zdrapka

Świetnym rozwiązaniem na prezent dla podróżnika są mapy, które posiadają funkcję zdrapywania państw świata. Sposób wykonania mapy pozwala na to, żeby stanowiła ona swoistą ozdobę ściany w salonie lub w pokoju. Taka mapa będzie przypominać o wszystkich podróżach i przeżytych przygodach. Wiele firm oferuje mapy nie tylko w klasycznym stylu, ale także dla par kochających podróże. Na takiej mapie będą mogli udokumentować romantyczne wycieczki i planować wspólne wyjazdy.

Bielizna termiczna

Dla osób, które lubią dalekie podróże w nieznane zakątki świata, bielizna termiczna będzie na pewno strzałem w dziesiątkę. Taka bielizna utrzymuje stałą temperaturę ciała nawet w warunkach, w których panuje bardzo niska temperatura. Bielizna termiczna stworzona jest z grubych materiałów, więc taki prezent sprawdzi się idealnie dla osób, które mają problemy z układem krążenia oraz niedogrzaniem organizmu. Bielizna utrzyma bowiem ciepło i zapobiegnie jego utracie. Cena dobrze wykonanej bielizny jest dość wysoka, ale z pewnością warta zainwestowania.

Aparat typu polaroid

Aparaty polaroid to świetny pomysł na prezent dla podróżnika. Taki aparat wykonuje zdjęcia i zaraz po chwili je wywołuje. Wykonane zdjęcia stanowią doskonałą pamiątkę odbytych podróży. Można je później składować w albumach lub zawieszać na lodówce w swojej kuchni. W zestawie z aparatem najlepiej podarować materiały do wykonania zdjęcia, na których wykonywane są odbitki. Aparaty polaroid są niezwykle proste w obsłudze. Aby wykonać zdjęcie wystarczy nacisnąć przycisk, a zdjęcie już za chwilę będzie wydrukowane. Ceny aparatów są dość wysokie, ale czego się nie robi dla ukochanej osoby?

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.