Tanie all inclusive poza Europą. Najlepsze propozycje

Andrzej Winnicki
26.01.2023

Polacy kochają wakacje w formule all inclusive, jednak pod tym względem wcale nie jesteśmy jakimś ewenementem – podobnie mają Niemcy, Francuzi, Rosjanie i wiele innych nacji. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że częstą motywacją do takiego spędzania urlopu są pieniądze. Wakacje all inclusive, szczególnie w krajach spoza Europy, po prostu się opłacają. Szukasz taniej opcji na wczasy w bardzo komfortowych warunkach? Sprawdź nasze propozycje.

Egipt

Od lat utrzymuje się w czołówce ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Egipt jest niemal bezkonkurencyjny w relacji ceny do jakości oferowanych usług turystycznych. Wakacje all inclusive, np. w styczniu w czterogwiazdkowym hotelu za 1800 złotych za osobę? W Egipcie to żaden problem.

Tunezja

Próbuje rzucić wyzwanie Egiptowi, choć na razie średnio jej to wychodzi, głownie przez wciąż dość ograniczoną bazę hotelową. Mimo to Tunezja może być ciekawym kierunkiem na wakacje all inclusive dla osób, które chcą nieco zaoszczędzić oraz nie przepadają za długimi lotami.

Turcja

Regularnie „bije się” z Grecją o miano najchętniej wybieranego kierunku wakacyjnego przez Polaków. Turcja oferuje wszystko, co jest potrzebne do udanego urlopu w komfortowych warunkach. Świetne hotele, doskonałe animacje, bardzo atrakcyjne ceny, gwarantowana pogoda, zabytki – na pewno jest to ciekawa opcja dla osób preferujących głównie bierny wypoczynek.

Wyspy Zielonego Przylądka

Stopniowo odkrywane przez polskich turystów. Wyspy Zielonego Przylądka geograficznie należą do Afryki, natomiast można na nie dolecieć w ciągu zaledwie 5-6 godzin. Kuszą atrakcyjne ceny oraz bardzo wysoka jakość bazy hotelowej. To rekomendowany kierunek podróży przez cały rok, zwłaszcza dla osób, które nie planują zwiedzać, natomiast chcą naładować baterie nad hotelowym basenem.

Tajlandia

Na koniec zaskoczenie, ponieważ Tajlandia od zawsze kojarzyła się z dość drogim kierunkiem podróży. Od kilku lat polskie biura oferują jednak loty czarterowe, co pozwoliło obniżyć ceny i zwiększyć zainteresowanie Tajlandią wśród turystów preferujących pakiety all inclusive. Polecamy szczególnie w okresie od października do marca.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie