Wygodny nocleg na Mokotowie

Jerzy Biernacki
06.11.2015

Planując pobyt w Warszawie zależy nam przede wszystkim na tym, by móc skorzystać z jak największej liczby atrakcji, jakie czekają na nas w stolicy oraz znaleźć komfortowy nocleg w hotelu, z którego szybko i bezproblemowo dotrzemy do wszystkich najważniejszych punktów na mapie miasta.

Warto postawić na Mokotów

Jedną ze znanych dzielnic Warszawy stanowiącą doskonałą bazę wypadową do zwiedzania stolicy oraz korzystania z jej licznych rozrywek jest Mokotów. Charakterystyczne dla tej dzielnicy są tereny zielone, pozwalające odpocząć od miejskiego zgiełku. Znajdują się tam m.in.: Park Morskie Oko, Pole Mokotowskie, Jeziorko Czerniakowskie, Park Arkadia, a także Park Dreszera. Atrajcyjnym obiektem zabytkowym i artystycznym na Mokotowie, nieopodal Parku Arkadia, jest pałacyk Królikarnia, w którym mieści się Muzeum im. Xawerego Dunikowskiego (muzeum rzeźby i rozmaite wystawy czasowe).

Mokotów umożliwia również łatwe dotarcie do charakterystycznych atrakcji turystycznych Warszawy. Zaledwie kilkanaście minut zajmie dojazd do: Łazienek Królewskich, Zamku Ujazdowskiego, Stadionu Narodowego oraz Dworca Centralnego i Lotniska Chopina.

Hotel dobrze zlokalizowany

Chcąc jak najwięcej czerpać z uroku stolicy, nie tracąc czasu na dojazdy i stanie w długich korkach, najlepiej poszukać hotelu umiejscowionego na Mokotowie. Bardzo korzystną ofertą dysponuje Start Hotel Atos zlokalizowany przy ulicy Mangalia 1, czyli w samym sercu dzielnicy Mokotów.

Hotel ten zapewnia wygodny nocleg w przestrzennych i komfortowo urządzonych pokojach z łazienkami. W każdym z nich znajdują się praktyczne meble, zapewniające efektywny wypoczynek i regenerację sił po ciężkim dniu spędzonym na zwiedzaniu miasta lub załatwianiu spraw służbowych. Dużym atutem hotelu jest darmowe WiFi. Obiekt przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych, można również zanocować ze swoim pupilem.

Na terenie Start Hotel Atos znajduje się przytulna restauracja, serwująca smaczne śniadania oraz obiady i kolacje. Różnorodne menu z pewnością zadowoli gusta najbardziej wymagających, którzy dodatkowo nie musza tracić czasu na stołowanie się na mieście.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące cennika i rezerwacji miejsc dostępne są na stronie www.hotelatos.pl. Wchodząc na podaną stronę można również przejrzeć galerię zdjęć hotelowych pomieszczeń.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.