Kraków to nie tylko zabytki.Udane zakupy i wygodne hotele pod Wawelem

Mateusz Rąbalski
05.11.2015

Gród Kraka to miejsce, w którym zawsze jest mnóstwo turystów, ale także osób, mających w planach większe bądź mniejsze zakupy. Miasto posiada wiele Galerii Handlowych, w których znajdziemy wszystko, czego nam potrzeba. Sprzedawcy z miejscowego Rynku czy Sukiennic, oferują całe morze pamiątek, ozdób oraz robionych własnoręcznie, zachwycających wyrobów. Rzecz jasna nie można opuścić miasta bez spróbowania pysznych krakowskich obwarzanków.

Niezapomniane wyprawa do Krakowa

Do Krakowa możemy zabrać całą naszą rodzinę, aby spędzić miło czas we wspólnym gronie. Miasto posiada tak wiele atrakcji dla osób w każdym wieku, że nawet podróż z marudzącym nastolatkiem, któremu nie w głowie podziwianie zabytków, okaże się prawdziwą przyjemnością. W wcześniej wspomnianych centrach handlowych zrobimy bowiem nie tylko zakupy, ale także wybierzemy się do kina na film w najnowszej technice cyfrowej, z efektami czy skosztujemy lodów i innych smakołyków. Zawsze możemy też odwiedzić Ogród Zoologiczny albo Aquapark. Dzieci będą zachwycone.

Krakowskie hotele grupy Accor dostosowane do każdych potrzeb

Jeśli wybieramy się do Krakowa na dłużej, powinniśmy wcześniej rozejrzeć się za wygodnym, komfortowym miejscem noclegowym. Hotele znanej i cenionej grupy Accor z całą pewnością spełnią wymogi oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W Krakowie znajduje się kilka hoteli należących do tej właśnie sieci. Wszystkie obejrzysz za pośrednictwem strony http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml, gdzie zapoznasz się ze szczegółowymi informacjami oraz bogatą galeria zdjęć. Do dyspozycji podróżnych są między innymi ekonomiczne obiekty ibis Kraków Stare Miasto oraz ibis budget Kraków Stare Miasto. Oba hotele znajdują się w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Rynku, co znacznie ułatwi nam poruszanie się po mieście oraz wyprawę na całodniowe zakupy.

Zobacz więcej: Hotele Kraków - http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm

 

Grzegorz Wisniewski

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie