Mapa GPS Kamap

Jerzy Biernacki
09.05.2015

System KaMap przeznaczony jest do użytkowania na urządzeniach nawigacji samochodowych, palmtopach i komputerach stacjonarnych.
 
KaMap to oprogramowanie oraz mapy turystyczne GPS do urządzeń mobilnych. System przeznaczony jest dla: turystów odbywających wędrówki piesze po górach i w terenie, rowerzystów i żeglarzy.
 
Dzięki systemowi KaMap twoje urządzenie mobilne precyzyjnie pokaże miejsce na mapie, w którym się znajdujesz, kierunek marszu, prędkość i wysokość nad poziomem morza.
 

Kupując mapę turystyczną w systemie  KaMap otrzymujesz:

  • darmowe oprogramowanie na urządzenia mobilne,
  • darmowe oprogramowanie na komputer stacjonarny,
  • mapę turystyczną GPS w wersji elektronicznej wybranych terenów.


Aby skorzystać z systemu Kamap powinieneś posiadać:

  • nawigację samochodową lub palmtopa lub smartfon; Urządzenie powinno pracować pod kontrolą systemu Windows ME lub Windows CE.
  • odbiornik GPS; odbiornik może być wbudowany w urządzenie, podłączany z zewnątrz do urządzenia poprzez kabel lub bezprzewodowo przez bluetooth.

      
Twórcy systemu KaMap dołożyli wszelkich starań, aby oprogramowanie było łatwe w użyciu nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z tego typu urządzeń. Przejrzysty i intuicyjny interfejs oraz bardzo łatwa instalacja sprawiają, że z oprogramowania skorzystać może każdy.

http://www.kamap.pl/

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie