Mapa GPS Imagis

Andrzej Winnicki
09.05.2015

Od 2005 roku firma IMAGIS produkuje własne oprogramowania do nawigacji satelitarnej sygnowane marką MapaMap. Ten wyjątkowy w swoim rodzaju software zaprojektowany w nowoczesnej technologii Finger Friendly, oferuje precyzyjną nawigację zakręt po zakręcie "od drzwi do drzwi". Produkt jest stale rozwijany i udoskonalany, pod koniec 2007 roku systemy nawigacyjne MapaMap jako pierwsze w Europie zaoferowały rozwiązanie typu REAL 3D, czyli nawigację pomiędzy trójwymiarowymi budynkami dla całych aglomeracji miejskich. Mapy Polski oferowane wraz z produktami MapaMap są aktualizowane 4 razy w roku. Każdy użytkownik systemów nawigacyjnych MapaMap, może otrzymać dostęp do najnowszych danych mapowych poprzez wykupienie specjalnej usługi o nazwie Prenumerata na Mapy lub poprzez zakup jednorazowego Upgrade'u Map. Jednocześnie każdy użytkownik oprogramowania MapaMap ma zagwarantowane bezpłatne aktualizacje aplikacji nawigacyjnej - "dożywotnio".

Więcej na: www.MapaMap.pl.

Poniżej znajdują się informacje o wybranych produktach nawigacyjnych firmy IMAGIS:
 

  • MapaMap TOP - nawigacja GPS dla urządzeń PND

MapaMap TOP jest systemem nawigacyjnym przeznaczonym dla urządzeń typu PND (Personal Navigation Device), czyli przenośnych urządzeń przeznaczonych do nawigacji GPS, pracujących pod kontrola systemu operacyjnego Windows CE. MapaMap TOP jest wersją oprogramowania MapaMap, która zawsze oferuje najbardziej bogaty i aktualny na daną chwilę pakiet map cyfrowych Polski.
Więcej na: www.mapamap.pl
 

  • MapaMap Easy - nawigacja GPS dla urządzeń PND

MapaMap Easy jest systemem nawigacyjnym przeznaczonym dla urządzeń typu PND (Personal Navigation Device), czyli przenośnych urządzeń przeznaczonych do nawigacji GPS, pracujących pod kontrola systemu operacyjnego Windows CE. MapaMap Easy charakteryzuje się podstawową bazą danych mapowych i jest produktem przeznaczonym dla użytkowników, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki z systemami nawigacji GPS. Każdy użytkownik oprogramowania MapaMap Easy ma również możliwość zaktualizować swoje mapy poprzez zakupienie ROZSZERZENIA do produktu MapaMap TOP.
Więcej na: www.MapaMap.pl
 

  • MapaMap Pocket PC - nawigacja GPS dla urządzeń Pocket PC

MapaMap Pocket PC jest systemem nawigacyjnym przeznaczonym dla urządzeń typu PDA (Personal Digital Assistant) pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Mobile. MapaMap Pocket PC współpracuje również z urządzenia typu smartphone pracującymi pod kontrola systemu operacyjnego Windows Mobile. MapaMap Pocket PC tak samo jak produkt MapaMap TOP zawsze oferuje najbardziej bogaty i aktualny na daną chwilę pakiet map cyfrowych Polski.
Więcej na: www.MapaMap.pl
 

  • GPMapa - mapa Polski do samochodowych urządzeń Garmin GPS

GPMapa jest cyfrową mapą Polski przeznaczoną do nawigacji samochodowej w urządzeniach GARMIN GPS. GPMapa sprzedawana jest w formie płyty CD, na której znajduje się również program MapSource. Po zainstalowaniu go na komputerze PC pozwala on na wgrywanie map do urządzenia GPS, zaś sam w sobie stanowi bardzo przydatny atlas Polski.
Więcej na: www.gpmapa.pl
 

  • GPMapa TOPO - mapa Polski do "outdoorowych" urządzeń Garmin GPS

GPMapa TOPO to pierwsza w Polsce komercyjna mapa do urządzeń GARMIN GPS, przeznaczonych do turystyki pieszej i rowerowej. Jak wskazuje nazwa, GPMapa TOPO ułatwia orientację w topografii terenu użytkownikom "Outdoorowych" urządzeń GPS w Polsce. Produkt ten, tak jak GPMapa samochodowa, zawiera w sobie oprogramowanie MapSource.
Więcej na: www.gpmapatopo.pl


http://www.imagis.pl/

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie