Wakacje nad Morzem Bałtyckim - dzięki temu zaoszczędzisz!

Antoni Kwapisz
04.07.2022

Ubiegłoroczne aakacje przeszły do historii z racji 'zabójczych' cen, które spędzały sen z powiek turystom. Niestety okazuje się, że i w tym roku podróżujących szokują paragony, które otrzymują na koniec kolacji, a nawet za skorzystanie z toalety. W sieci nie brakuje zresztą dowodów, potwierdzających stawki, które w tym roku rządzą nad Bałtykiem. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło 'paragony grozy' i ukaże się prawdziwa lawina zdjęć horrendalnie wysokich paragonów. Mimo wszystko jak podkreślają restauratorzy i właściciele hoteli, mają niemal pełne obłożenie na sezon 2022. Być może jednak nie jest tak źle, jak się pozornie wydaje? Z jakich rozwiązań skorzystać, by zaoszczędzić na wakacjach nad morzem? 

Pakiety nad morzem z wyżywieniem

Na rodzinne wakacje zasługują nie tylko dzieci, ale i ich rodzice, którzy przez cały rok dzielnie pracują, by móc pozwolić sobie na wyjazd urlopowy. Nie warto więc rezygnować ze swoich planów, mimo postępującej inflacji i rosnących cen. Jedną z propozycji na spędzenie wakacji z najbliższymi przy jednoczesnym nie nadwyrężeniu domowego budżetu, są pakiety nad morzem z wyżywieniem. Tego rodzaju usługę oferują m.in. rodzinne apartamenty w Mielnie lub w innych miejscowościach nadmorskich z szerokim wyborem opcji zakwaterowania. Paradoksalnie, korzystając z tego rozwiązania ogranicza się wydatki rzędu 300, 400 czy nawet 500 zł za obiad dla kilkuosobowej rodziny. Pakiety wakacyjne nad morzem 2022 obejmują wyśmienite śniadania i bogate obiadokolacje, po których jeszcze nikt nie wyszedł z pustym brzuchem. Skorzystanie z takiego rozwiązania może okazać się oszczędnością na poziomie kilkuset złotych, a te można przeznaczyć na inne atrakcje.

Apartamenty nad morzem dla każdego

Jedną z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych jest Mielno., które w ostatnich latach dynamicznie się rozwija i niezmiennie zyskuje uznanie turystów. Wakacje z Mielna pamięta się przez długie lata. Szukając idealnego miejsca na wyjazd, warto wziąć pod uwagę apartamenty w Mielnie. Dla wielu osób słowo 'apartament', może z założenia być niedostępne z racji ograniczonych finansów. Biorąc jednak pod uwagę aktualną sytuację i wysokie ceny nad polskim morzem, warto rozważyć propozycję Molo Park - Aparthotel nad morzem w Mielnie. W apartamentach znajduje się m.in. aneks kuchenny z płytą indukcyjną, lodówka, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty. Decydując się na takie rozwiązanie, można znacząco ograniczyć wydatki na wyżywienie na mieście. Rozwiązaniem jest również zabranie na urlop składników, z których można przygotowywać posiłki na każdą porę dnia. Na terenie Molo Park znajduje się również pokój do zabaw dla dzieci z basenem z kulkami oraz basen wewnętrzny. Dzięki nim dzieci z pewnością nie będą narzekały na nudę.

Apartamenty w Mielnie w dogodnej lokalizacji

W poszukiwaniu 'taniego' hotelu na wakacje, wiele osób decyduje się na miejsca mniej popularne, oddalone nawet o kilkanaście kilometrów od morza. Tymczasem okazuje się, że nocleg w hotelu pod miastem, jest niewiele tańszy od tego zlokalizowanego bliżej Bałtyku. Dodatkowo takie rozwiązanie wiąże się z koniecznością dojazdu, co jak wiadomo przy aktualnie rosnących cenach paliwa, nie jest małym kosztem. Poza tym należy pamiętać o konieczności zaparkowania auta w bezpiecznym miejscu, co również jest sporym wydatkiem. Dlatego też biorąc pod uwagę powyższe kwestie, atrakcyjnym rozwiązaniem jest pobyt w Molo Park w Mielnie. Lokalizacja obiektt jest bardzo atrakcyjna. Molo Park znajduje się bowiem 300 m od piaszczystej plaży morza Bałtyckiego i 800 m od centrum Mielna. Poza tym jedyne 100 m od hotelu znajduje się Jezioro Jamno, które można obserwować z tarasu widokowego budynku.

Okazuje się zatem, że wakacje nad Bałtykiem wcale nie muszą być zatrważająco drogie nawet jeśli spędza się je z całą rodziną. Receptą na utrzymanie budżetu domowego w dobrym stanie, są gotowe pakiety nad morzem z wyżywieniem lub w pełni wyposażone apartamenty w Mielnie.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.