Wakacje na polu namiotowym w Łebie - dlaczego warto

Mateusz Rąbalski
19.08.2021

Planujesz wypoczynek nad polskim morzem i chcesz spędzić pobyt blisko plaży? Chcesz zapewnić sobie nocleg na własnych warunkach? Odpowiedzią na twoje potrzeby może być namiot. Pole namiotowe to dobra alternatywa dla przyczep kempingowych i paradoksalnie może zapewnić ci więcej wypoczynku. Intercamp '84 oferuje pole namiotowe Łeba blisko morza oraz zapewnia między innymi plac zabaw, kuchnię, sanitariat, a przede wszystkim dostęp do piaszczystej plaży. A jeśli pobyt na polu namiotowym ci nie odpowiada, możesz mieć własną sypialnie w wygodnym domku.

Zalety namiotu

Wiele osób uważa, że namiot jest niewygodny. To jednak pod namiotem dzieje się najwięcej ciekawych rzeczy! Przygoda, romans, spokój, nastrój. To wszystko możesz zyskać, wybierając chociażby pole namiotowe Łeba blisko morza.

Pola namiotowe nie są nowością, jednak z biegiem czasu powstaje ich coraz więcej. W czasach, gdy szukamy coraz więcej odosobnienia czy po prostu oszczędności stają się odpowiedzią na wspaniałe wakacje. Tym bardziej lokalizacja Łeba stanowi wymarzone miejsce na sezonowy urlop.

Spanie pod namiotem niesie ze sobą szereg rożnych zalet. przede wszystkim to żywy kontakt z naturą. Budzenie się wraz ze wschodem słońca, zaglądającego nieśmiało do wnętrza namiotu, słuchanie deszczu obijającego sie o jego połacie czy bycie otoczonym przez śpiew ptaków przez cały czas to walory nie do ocenienia. To również okazja do przełamania swoich lęków, ograniczeń i stereotypów. W życiu otaczamy się wygodą i komfortem i brak nam już dreszczyku samodzielności, konieczności większego zadbania o siebie. Taki minimalny survival namiotowy, przebywanie w nieco surowszych warunkach, uczy nas zaradności oraz charakteru. Dzięki temu uczymy się też tego, co w życiu jest ważne - natura, osoby nam towarzyszące, spokój ducha.

Namiot to też okazja, aby pobyć z rodziną, przyjaciółmi. Dzieci również docenią ten czas z wami, na co dzień zapracowanymi. Chwilowe pozbycie się takich wygód jak internet, telewizja pozwala docenić wspólnie spędzone chwile i lepiej się poznać, a także okazać miłość, empatię, zrozumienie.

Namiot to również forma oszczędnego podejścia do wypoczynku. Koszt dostępu do pola namiotowego jest nieraz znacznie niższy niż wynajem tradycyjnego lokum. Również korzystamy z wygodny transportu. Dzisiejsze namioty łatwo złożyć i zajmują mniej miejsca niż przyczepy campingowe.

Wakacje w Intercamp '84

Camping jest przygodą samą w sobie. Jeśli jednak jest on nad Morzem Bałtyckim, a w okolicy oferuje jeziora, plażę i inne atrakcje to można mówić o szczęściu. W Łebie znajdziemy wiele ciekawych miejsc i obiektów, nauczymy się windsurfingu, możemy się udać do Słowińskiego Parku Narodowego. Na szlaku turystycznym do niego zobaczymy też wiele niezwykłych cudów natury. W samej Łebie i miastach ościennych znajdą państwo wiele atrakcji takich jak przejazd Bajkową Kolejką, Park Dinozaurów, rejsy statkami. Warto też zwiedzić Trójmiasto i Lębork. Morze Bałtyckie oferuje wiele aktywności i miejsc, więc z pewnością znajdziecie coś idealnego dla siebie.

Oferta campingu

Intercamp'84 to obiekt całoroczny, dostosowany również do osób niepełnosprawnych, położony w atrakcyjnej okolicy. Na naszym obiekcie oferujemy pokoje, domki z łazienkami, apartamenty. Na polu namiotowym znajdą państwo między innymi ogród czy basen. Jest też kuchnia, w której można wykonać samodzielnie posiłki. W obiektach stałych jest wygodna sypialnia, pokój dzienny, klimatyzacja, czajnik bezprzewodowy, podłączenie do prądu. Jeśli zatem spanie pod namiotem to nie jest twoja bajka - możesz wybrać również inną formę noclegu. Nasz obiekt realizuje też bon turystyczny.

Tak wiele zalet nie może się zmarnować, dlatego zachęcamy do przyjazdu na nasze pole namiotowe.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.