Torby pamiątkowe czy magnesy z Gdańska - co przywieziesz z wakacji?

Krzysztof Jagielski
05.06.2021

Stopniowe luzowanie restrykcji społecznych przed wieloma osobami otworzyło możliwości nieskrępowanego podróżowania i zwiedzania. Wyjazd nad polskie morze to dla wielu osób synonim dobrze spędzonego czasu oraz relaksującego wypoczynku. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań wakacyjnej destynacji - warto sprawdzić, co do zaoferowania ma Gdańsk. Miłym gestem z Twojej strony będzie obdarowanie przyjaciół i rodziny takimi pamiątkami jak np. torby pamiątkowe z panoramą miasta czy magnesy na lodówki. Poniżej znajdziesz kilka takich propozycji wraz z możliwością ich zastosowania.

1. Torby pamiątkowe z bawełny - wygoda i praktyczność

2. Magnesy na lodówki

3. Zadbaj o swoich bliskich

Torby pamiątkowe z bawełny - wygoda i praktyczność

Podczas poszukiwań takich pamiątek z wakacji warto kierować się także praktycznym aspektem. Bibeloty służące wyłącznie do ozdoby mogą bowiem szybko odejść w zapomnienie i wylądować na dnie szuflady. Z kolei wybierając torby bawełniane z nadrukiem jest duża szansa, że osoba obdarowana będzie z niej korzystać na codzień np. podczas robienia zakupów. Torby bawełniane Gdańsk cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów - nie tylko spoza granic Polski.

Magnesy na lodówki

Innym często spotykanym przykładem pamiątek z wakacji są także magnesy na lodówki. Kolekcjonowanie magnesów z miejsc, które się odwiedziło jest miłą praktyką - w ciągu roku oraz codzienności życia przypominają bowiem o beztroskich, wakacyjnych chwilach. Jeżeli zaś zdecydujesz się na magnesy pełniące funkcję otwieracza do piwa - możesz być pewien, że znajdą także i inne zastosowanie poza jedynie ozdobnym.

Niezależnie od tego, czy szukasz pamiątki z wakacji dla siebie czy dla bliskich osób - podczas poszukiwań warto zwracać uwagę na preferencje danej osoby. Jeżeli np. szukasz podarunku dla kogoś, kto na co dzień nosi okulary - taki tematyczny futerał wykonany z solidnego tworzywa będzie z pewnością miłym dodatkiem i znajdzie zastosowanie w codziennym użytkowaniu.

Zadbaj o swoich bliskich

Nawet krótki wyjazd wakacyjny może być źródłem relaksu i wypoczynku. Miłym gestem z Twojej strony będzie także wykazanie się pamięcią o tych bliskich Ci osobach, które nie towarzyszły Ci podczas tej podróży. Obdarowanie ich choćby małym podarunkiem może dostarczyć wielu radości. Powyższe propozycje to najczęściej wybierane gadżety w trakcie wakacyjnych wojaży - możesz jednak samodzielnie wyszukiwać perełki na bazarach i sklepach z pamiątkami. Najważniejszy bowiem jest gest i sam fakt, że myślenie o drugiej osobie nakłoniło Cię do obdarowania jej jakimś drobiazgiem!

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.