Pokoje w domu nad jeziorem

Andrzej Winnicki
07.10.2020

Przebudzasz się, otwierasz oczy i co widzisz? Jako pierwsze dostrzegasz nieśmiało przebijające się przez okna tarasowe promienie słoneczne. W oddali słyszysz najpiękniejszy śpiew ptaków, który przywołuje na myśl skojarzenia spokoju, harmonii i nostalgii. Czujesz, że do pełni szczęścia potrzebujesz tylko wypicia świeżo zaparzonej kawy i kontemplowania przyrody, która zachwyca Cię coraz bardziej z każdą kolejną minutą, kiedy spoglądasz przez okno. Czy to fragment powieści? Nie, tak może wyglądać Twój poranek nad jeziorem w miejscu, jakim jest Jabłoń Lake Resort. 

Marzenie o wyśnionych wakacjach jest na wyciągnięcie ręki

Wyjątkowe miejsce, w którym możesz spędzić najpiękniejsze poranki Twojego życia, zostało położone w pięknych okolicznościach przyrody w pobliżu baśniowego Jeziora Brzozolasek, które zachwyca o każdej porze roku. To idealny sposób na zrelaksowanie się, odprężenie po ciężkich miesiącach w pracy, ukojenie dręczących myśli oraz zregenerowanie sił. Pokoje w domu nad jeziorem, o których mowa, to pomieszczenia zasługujące na uwagę pod względem nowoczesnej aranżacji, a także bogatego wyposażenia. Do dyspozycji gości są między innymi telewizory idealne na leniwe wieczory, czajniki przeznaczone do parzenia aromatycznej kawy bądź herbaty o poranku, suszarki do włosów oraz inne sprzęty, a także dodatkowe akcesoria dedykowane gościom z dziećmi: praktyczne przewijaki, wygodne łóżeczka turystyczne, maty edukacyjne oraz elektroniczne nianie. Za dodatkową opłatą można również oddać pranie do tutejszej pralni. 

Wymarzony pobyt nad jeziorem w samym sercu Puszczy Piskiej

Na stronie https://jablon-resort.pl/nad-jeziorem/ mogą Państwo zarezerwować nocleg w atrakcyjnej cenie. Bogactwo natury, które ma do zaoferowania Puszcza Piska, z pewnością zachwyci każdego miłośnika przyrody, który ceni sobie ciszę oraz spokój. Gwarantujemy naszym gościom pokoje w domu nad jeziorem, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony turystów ze wszystkich stron kraju, a także zza granicy. Osób spragnionych odpoczynku, lubiących kontakt z naturą, marzących o relaksie w pięknym i nietuzinkowym miejscu, z dala od wielkomiejskiego szumu i codziennego zgiełku. 

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie