Niezapomniane wesele na 500 osób? Są takie miejsca

Mariusz Siwko
07.04.2021

Zaręczyny są niezwykłym momentem Waszej znajomości. Przełomowa chwila wiąże się z podjęciem decyzji o ślubie i koniecznością dopracowania szczegółów wydarzenia.

Czeka Was sporo pracy i spraw do załatwienia, dlatego warto otaczać się osobami, które będą Wam pomocne oraz wybierać miejsca, w których czujecie się dobrze. Czy wiecie, że zanim ustalicie datę ślubu, warto zainteresować się salami weselnymi? Przekonajcie się dlaczego.

Dlaczego warto zacząć od wyboru sali weselnej?

Sala weselna to miejsce, w którym spędzicie większą część Waszego, najpiękniejszego dnia. To od niej zależy komfort i dobra zabawa, a także nietuzinkowy efekt wizualny, zgodny z Waszymi wyobrażeniami o dniu ślubu. Jesteście wyjątkowi i to od Was zależy, w jakim miejscu urządzicie przyjęcie weselne... od Was i dostępnych terminów. Zanim uroczyście ustalicie dokładną datę zaślubin, warto zainteresować się ofertą hoteli i domów weselnych. Wybierzcie miejsca, które odpowiadają Wam wizualnie oraz które, według podanych oficjalnie informacji mieszczą ilość gości, których zechcecie zaprosić. Skonsultujcie się z menagerami kilku miejsc, dowiadując się o dostępne terminy i wybierzcie się osobiście, jeśli pokrywają się one z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli wpierw wybierzecie datę ślubu, a następnie rozpoczniecie poszukiwania sali weselnej, może okazać się, że w danym terminie wszystkie lokale są już zarezerwowane, lepiej więc ustalić przybliżony zakres czasowy i dopasować datę do dostępności wymarzonego miejsca.

Na co zwrócić uwagę, planując wesele na 500 osób?

Wesele na kilkaset osób jest przedsięwzięciem, które może wydawać się niemożliwe do zrealizowania bez wpadek i niedociągnięć. Nic bardziej mylnego. Planując organizację przyjęcia weselnego dla 500 gości skorzystajcie z pomocy profesjonalistów, którzy specjalizują się w weselach dla kilkuset osób. W Hotelu Grand Chotowa (https://grandchotowa.pl/) nie brakuje dostępnej przestrzeni, obsługa znakomicie radzi sobie z dużą ilością osób, ergonomiczny układ stolików pozwala na szybką i sprawną wymianę nakryć oraz serwowanie posiłków. Duże wesele może być tak samo doskonałe jak kameralna uroczystość. Zwróćcie uwagę na wystrój, dekoracje oraz możliwości, jakie kryją się w tej urokliwej, dwupiętrowej sali weselnej z ogromnym parkietem. Zabawa do białego rana gwarantowana.

Nie pomińcie noclegów dla weselnych gości

Wesele dla kilkuset osób to ogromne wyzwanie logistyczne. Poza transportem niezwykle istotne są komfortowe noclegi dla gości. Zastanawiacie się z pewnością, ile noclegów maksymalnie może zaproponować Hotel Grand Chotowa? Aż 250! Wybierzcie miejsce, w którym niezależnie od ilości weselników otrzymacie profesjonalną opiekę menagera przed weselem oraz w trakcie uroczystości. Niech Wasi goście nie odczują negatywnie rozmiarów przyjęcia. Przecież decydują się zostać Waszymi gośćmi po to, aby dzielić z Wami ten szczęśliwy, wyjątkowy czas. Cała reszta musi działać bez zarzutu. Wesele w miejscu, przystosowanym dla aż 500 osób powinno oferować możliwość zmiany otoczenia. Sala weselna, wyposażona w nowoczesny sprzęt, duży parkiet, odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie oraz oferująca smaczne posiłki to miejsce, polecane kolejnym osobom. Ogród lub park wokół będzie niewątpliwym atutem. 

Sala weselna na 500 osób? Oczywiście

500 osób w jednej sali może robić wrażenie, pomieszczenie powinno więc posiadać dwie kondygnacje, sprawiające, że cała impreza rozbija się na kilka, mniejszych, toczących się w grupkach, pochłoniętych rozmową lub szalejących na parkiecie. Wasz dzień to Wasze marzenia, zrealizowane podczas ślubu i wesela. Otaczajcie się pozytywną aurą wyjątkowych miejsc, aby po uroczystości móc poczuć spokój i szczęście. 

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.