Jak wygodnie wywołać zdjęcia z wakacji? To łatwiejsze niż myślisz!

Antoni Kwapisz
13.09.2021

W dobie smartfonów i aparatów cyfrowych nie musimy się już ograniczać co do liczby wykonywanych zdjęć. Większość z nas przywozi z wakacji setki, jeśli nie tysiące mniej i bardziej udanych „pstryków”. Można je oczywiście przechowywać w pamięci urządzenia czy na dysku komputera, ale te najlepsze kadry z pewnością warto wywołać. Fizyczne odbitki idealnie nadają się do powieszenia w ramce na ścianie, włożenia do albumu rodzinnego czy podarowania komuś bliskiemu. Sprawdź zatem, jak wygodnie wywołać zdjęcia z wakacji.

Wywoływanie zdjęć online, czyli najlepsza opcja dla zabieganych

Być może pamiętasz, jak jeszcze 20-25 lat temu normą było wywoływanie zdjęć na filmie w lokalnych punktach fotograficznych. Wymagało to trochę zachodu i dość długiego oczekiwania. Dziś wygląda to zupełnie inaczej dzięki usłudze wywoływania zdjęć online, z której można skorzystać chociażby na https://www.fotoprint.pl/.

Dlaczego warto zdecydować się na wywołanie zdjęć online? Z trzech powodów:

  1. Oszczędność czasu.
  2. Wygoda.
  3. Atrakcyjna cena.

Z tej usługi skorzystasz bez wychodzenia z domu czy z biura, z poziomu dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Dzięki temu wywołanie zdjęć z wakacji możesz zamówić… jeszcze przed powrotem z urlopu.

To bardzo proste. Spójrz: w pierwszym kroku wchodzisz na podlinkowaną wyżej stronę, rejestrujesz się (zajmie Ci to 30 sekund), zakładasz album na swoim koncie, do którego przerzucasz zdjęcia do wywołania. Następnie wybierasz te, z których chcesz mieć odbitki, wskazujesz ich liczbę, rodzaj papieru i składasz zamówienie. Zdjęcia otrzymasz do domu lub możesz je odebrać w jednym z wielu punktów stacjonarnych w całej Polsce.

Czy to się opłaca?

Zdecydowanie tak. Wywoływanie zdjęć online zyskuje na popularności nie tylko z uwagi na wygodę, ale także atrakcyjne ceny. Jest to świetna usługa dla osób, które chcą zlecić wykonanie dużej liczby odbitek z myślą o np. stworzeniu domowej galerii, przepastnego albumu czy do celów komercyjnych (wystawy, kampanie reklamowe etc.).

Cena wywołania zdjęć online jest uzależniona od rodzaju papieru, formatu oraz liczby odbitek – im zamawiasz ich więcej, tym tańsza będzie pojedyncza odbitka. Przykładowo: przy zamówieniu do 199 zdjęć w formacie 9x13 na papierze Kodak Standard cena jednej sztuki wynosi 0,26 zł, a w formacie 13x18 - 0,48 zł. Jest to więc bardzo konkurencyjna oferta w porównaniu z punktami stacjonarnymi, a także samoobsługowymi maszynami.

Co z jakością?

Warto podkreślić, że za realizację usługi wywołania zdjęć online odpowiada specjalista. Jest to o tyle ważne, że może on – na życzenie klienta – przeprowadzić ręczną korekcję zdjęć, czyli to, czego nie zapewnią nam popularne maszyny samoobsługowe.

Dzięki takiej korekcji odbitki prezentują się znacznie lepiej, kolory są bardziej nasycone, a kadry prawidłowo doświetlone. W końcu decydując się na wywołanie zdjęć z wakacji chcemy, aby cieszyły one oko i stanowiły ozdobę np. salonu. Jakość jest więc tutaj bardzo ważna.

Na koniec jeszcze ciekawostka. Zlecając wywołanie zdjęć online profesjonalnej firmie możesz skorzystać także z innych usług, czyli zamówić swoje zdjęcia w bardzo efektownym wydaniu. W grę wchodzi na przykład wydruk fotoobrazu (świetny pomysł na prezent), zdjęcia XXL, wykonanie fotokubka, fotokoszulki, fotopoduszki, fotomaskotki, fotopuzzli czy innych gadżetów z Twoimi zdjęciami.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.