Hotel na majówkę

Jerzy Biernacki
01.04.2019

Początek maja, który z uwagi na liczne dni wolne od pracy tworzy długi weekend zwany majówką, corocznie zachęca do krótkiego wyjazdu, który pozwala zregenerować siły, gdy do urlopu daleko.

Wybierając się na majówkę na terenie naszego kraju, zwłaszcza jeśli wybierzemy obszar Pomorza, może oznaczać kapryśną aurę, która zniechęci do długiego przebywania na świeżym powietrzu. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie wyposażenie hotelu w atrakcje, które sprawdzą się przy każdej pogodzie. Hotel na majówkę powinien zatem być obiektem, oferującym coś więcej niż nocleg. Osoby, które poszukują atrakcyjnych ofert noclegowych, z pewnością zainteresują się ofertą pakietów noclegowych na okres majówki, która w tym roku obejmuje termin między 30 kwietnia, a 5 maja. Pakiety uwzględniają najczęściej trzy noclegi w hotelu oraz wybrane atrakcje dodatkowe, zakładając specjalne warunki finansowe dla majówkowych gości.

Gdy pogoda majówkowa okaże się kapryśna

Hotel na majówkę, który wychodzi na przeciw potrzebom gości, zapewni znakomite posiłki oraz atrakcje dla gości w każdym wieku. Najmłodsi będą zachwyceni, gdy w obiekcie hotelowym znajdą miejsce do zabaw, nieco starsi chętnie skorzystają z oferty basenu i jacuzzi. Strefa saun i spa przypadnie do gustu gościom, którzy zechcą wyciszyć się i zrelaksować, dbając jednocześnie o znakomitą kondycję skóry. Hotel na majówkę to również propozycje na dobrą pogodę. wypożyczalnia rowerów, boisko do siatkówki lub kort tenisowy to nieliczne spośród atrakcji, jakie oferują hotele. Na Pomorzu ciekawym miejscem jest Zamek Gniew, w którym stworzono klimatyczny, a jednocześnie nowoczesny hotel z wieloma atrakcjami dla gości. Zabytkowe budynki przystosowane zostały do nowoczesnych standardów, a liczne, dodatkowe elementy wyposażenia zaciekawiają. Majówka na Pomorzu z nutką historii, sposobem na połączenie walorów klimatycznych z elementem edukacyjnym.

Hotel na majówkę idealną bazą wypadową

Zastanawiając się nad wyborem najlepszego hotelu na majówkę, warto wziąć pod uwagę lokalizację obiektu. Trzeba pamiętać, że majówka jest niezwykle popularnym okresem wyjazdowym, w którym większość Polaków wsiada za kierownicę samochodów, pędząc do popularnych kurortów oraz modnych miejsc. Sposobem na uniknięcie marnowania czasu w korkach będzie wybór hotelu, umiejscowionego poza najpopularniejszymi miejscowościami, posiadającego jednak dobry dostęp do strategicznych dróg wylotowych w wielu kierunkach. Na Pomorzu hotel Gniew jest świetną bazą noclegową, z której można łatwo dojechać do najważniejszych miast województwa oraz nad morze. Hotel na majówkę powinien koniecznie być zlokalizowany w okolicy, umożliwiającej aktywny wypoczynek w postaci marszu nordic walking, przejażdżek na rowerze lub spacerów, które połączyć można ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji turystycznych. Doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z oferty hotelowej, która w programie wydarzeń na majówkę poleca niecodzienne, tematyczne atrakcje, które zaciekawią dzieci i dorosłych. 

Sprawdź ofertę Hotelu Gniew: http://www.zamek-gniew.pl/oferta/pakiety/szczegoly-pakietu?OfferID=122737

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.