Domki przy Energylandii – odpocznij po wrażeniach!

Mateusz Rąbalski
03.08.2023

Mimo iż Energylandia będzie niedługo obchodzić swoje 10. urodziny, wciąż jest tłumnie odwiedzana. Przybywają do niej wycieczki z najodleglejszych zakątków Polski oraz z innych krajów. Wielość oferowanych atrakcji zapewniających dobrą zabawę sprawia, że często jeden dzień nie wystarcza na pełne zapoznanie się z parkiem rozrywki. Dlatego warto zadbać o komfortowe noclegi. 

Po wizycie w najpopularniejszym w Polsce parku rozrywki Energylandia wiele osób marzy o tym, by przed podróżą powrotną ochłonąć. Znakomicie sprawdzi się wtedy nocleg w ustronnym miejscu. Pozwoli on nie tylko na relaks po dniu pełnym wrażeń, ale i na kontynuowanie na wyjeździe wypoczynku w sposób bardzo komfortowy i atrakcyjny. Z tego powodu warto wybrać domki położone w pobliżu parku rozrywki Energylandia. Taki domek to wszystkie wygody i wiele innych atrakcji, które czekają na gości. Dlaczego warto więc odwiedzić Energylandię, a potem zdecydować się na domki i nocleg w pobliżu? O tym w dalszej części tekstu.

Rodzinny park rozrywki Energylandia – dlaczego warto go odwiedzić

Przede wszystkim park Energylandia daje rozrywkę pełną adrenaliny i emocji dla całych rodzin. Każdy – niezależnie od wieku – znajdzie tam coś dla siebie. Dodatkowo atrakcje przygotowane są tak, by były dostosowane do użytkowników w danym wieku. Oprócz „atrakcji lądowych" park oferuje także szereg zjeżdżalni i wodnych atrakcji – również dla rodziców z małymi dziećmi. Takie wodne przygody orzeźwią wszystkich w nawet najbardziej upalne lato. Energylandia to nie tylko słynne rollercoastery, zjeżdżalnie, nowoczesne i bardzo różnorodne karuzele. To także wydarzenia towarzyszące. Park rozrywki – szczególnie w porze letniej – organizuje różnego rodzaju: koncerty, przedstawienia teatralne czy pokazy magii. Tak szeroka oferta naprawdę nie pozwala się nudzić, a wyjazd na pewno będzie uznany za udany i na długo pozostanie w pamięci. 

Komfortowy nocleg po dniu pełny wrażeń – domki w pobliżu rodzinnego parku rozrywki Energylandia

Niezależnie od tego, czy do Energylandii przyjechaliśmy autem, czy przywiózł nas pociąg na dworzec kolejowy, zawsze możemy przedłużyć swój wyjazd. Dla pełnego komfortu warto zdecydować się na domki w spokojnej okolicy i tam spędzić nocleg. Domki są niezwykle urokliwe, przestrzenne – w skandynawskim bardzo estetycznym stylu. Zaprojektowane zostały tak, by zapewnić wypoczynek całym rodzinom. Jest w nich również łazienka tylko do dyspozycji gości domku. Nie zapomniano także o tym, że  dzieci zazwyczaj nigdy się nie męczą, dlatego do ich dyspozycji jest bardzo atrakcyjny plac zabaw. Natomiast dla rodziców – chwile pełne relaksu w SPA czy na specjalnie zaaranżowanej plaży. Do dyspozycji gości jest też oczywiście bezpłatny parking. A gdyby przyszła chęć na jeszcze jedną krótką wyprawę, w pobliżu domków jest Park Miniatur – dzięki któremu w szybkim czasie można odbyć podróż po całym świecie.

Energylandia w zasięgu ręki – nocleg to nie tylko domki

Noclegi w pobliżu Energylandii to nie tylko domki. Na tym samym terenie jest także camping. Co ważne, ze wszystkimi udogodnieniami dla tych, którzy podróżują kamperami. Dla rozprostowania kości przed powrotną podróżą można zagrać mecz boisku do siatkówki czy skorzystać z naturalnej strefy SPA.

Domki przy Energylandii to wyjście naprzeciw potrzebom tych, którzy chcą odpocząć kompleksowo. Bawić się do upadłego, a potem móc w przyjemnym otoczeniu zregenerować siły. 

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie