TOP 9 najbardziej luksusowych hoteli w Polsce

Maciej Piwowski
20.03.2017

Polska branża hotelarska ma się bardzo dobrze, o czym świadczy coraz większa liczba obiektów o najwyższym standardzie, które wcale nie świecą pustkami. Na tle innych krajów europejskich rodzimi hotelarze mają powody do zadowolenia. Obłożenie jest więcej niż zadowalające, ale wzrastają także oczekiwania gości, którzy chcą spać w świetnych warunkach i mieć zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie. Jeśli należysz do tej grupy, to nasz ranking z pewnością Cię zainteresuje. Oto TOP 9 najbardziej luksusowych hoteli w Polsce, które zbierają rewelacyjne opinie gości.

  1. H15 Boutique Hotel w Warszawie – kameralny hotel mieszczący się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Poznańskiej. Goście mogą liczyć na wszelkie luksusy, a dodatkowym atutem jest znakomita lokalizacja.
  2. Hotel Bristol w Rzeszowie – Rzeszów od lat sumiennie pracuje na miano miasta przyjaznego biznesowi, dlatego powstaje w nim coraz więcej hoteli z najwyższej półki. Liderem rynku jest właśnie Bristol, który jest usytuowany w samym centru miasta i wyróżnia się designem nawiązującym do tradycji ludowej.
  3. Hotel Bristol a Luxury Collection w Warszawie – to obiekt dla bardzo wymagających. Pokoje aż ociekają luksusem, a gość może liczyć na pomoc obsługi w każdej sprawie. Bywalcy szczególnie chwalą pyszne jedzenie.
  4. Hotel Alter w Lublinie – wspaniały obiekt mieszczący się w samym centrum zabytkowego Lublina, w XVI wiecznej kamienicy. Na gości czekają nie tylko luksusowe pokoje, ale też znakomicie wyposażona strefa SPA.
  5. Mamaison Hotel Le Regina Warsaw w Warszawie – hotel szczególnie popularny wśród zagranicznych gości i biznesmenów, przede wszystkim z uwagi na doskonałą lokalizację na Starym Mieście. Wyróżnia się także świetną kuchnią.
  6. Modrzewie Park w Szczawnicy – jest to najlepszy hotel w Szczawnicy, zarezerwowany dla gości z naprawdę grubym portfelem. W zamian jednak otrzymuje się luksus w najczystszej postaci, wspaniałe widoki i pełne centrum SPA.
  7. Hotel Bohema w Bydgoszczy – jest to jedyny pięciogwiazdkowy hotel w Bydgoszczy, który urzeka klimatem i intymną atmosferą. Mieści się w centrum miasta, rzut beretem od największych atrakcji.
  8. Pałac Ciekocinko w Choczewie – osoby spragnione ciszy i dysponujące dość grubym portfelem powinny się zainteresować tym obiektem. Jest położony w centrum Kaszub i zachwyca stylem, najwyższej klasy wyposażeniem oraz widokami.
  9. Hotel Sheraton w Sopocie – zdecydowanie najbardziej luksusowy obiekt w wakacyjnej stolicy Polski. Gościom niczego tu nie zabraknie, a z wyższych kondygnacji rozpościera się wspaniały widok na Bałtyk.

Zarezerwowanie pobytu w każdym z tych hoteli jest gwarancją doskonałych wrażeń. Szkoda tylko, że mogą sobie na to pozwolić nieliczni.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie