Spotkania biznesowe na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Maciej Piwowski
09.12.2015

Jura Krakowsko-Częstochowska to wyjątkowy zakątek w południowej Polsce, który zachwyca swoją różnorodnością i bogactwem atrakcji. Co roku przyjeżdża tu wielu turystów spragnionych aktywnego wypoczynku oraz przeżycia niezwykłej przygody. Jura przyciąga również biznes – ze względu na działające tutaj luksusowe hotele z centrami konferencyjnymi coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na organizowanie spotkań biznesowych właśnie w tym miejscu.

Dlaczego Jura?

Dogodna lokalizacja jest jednym z kluczowych atutów Jury Krakowsko Częstochowskiej. W promieniu 50-60 kilometrów znajdują się Kraków, Katowice wraz z międzynarodowymi portami lotniczymi, także Częstochowa, Zawiercie i inne miejscowości, które dzięki dobrej komunikacji są doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają wyjątkowych krajobrazów i relaksu z dala od tłocznych metropolii, ale też z szybkim dojazdem.

Organizacja spotkań biznesowych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej może być również doskonałym pomysłem w przypadku międzynarodowych konferencji, szkoleń, sympozjów i innego rodzaju wydarzeń. To wtedy można pokazać piękno Polski osobom, które nie są zaznajomione z naszym krajem. Bliskość Krakowa jest tutaj szczególnym atutem, ponieważ to właśnie to miasto jest najbardziej popularnym kierunkiem turystycznym ze względu na swoją bogatą historię i zabytki.

Jak wybrać dobrą ofertę?

Przy wyborze odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe, na przykład konferencję, szkolenie czy też imprezę integracyjną, warto pamiętać o tym, by zaplecze do ich organizacji było odpowiednie. Na Jurze, jak zostało wskazane, działa wiele hoteli, które posiadają własne centra konferencyjne, a także sale szkoleniowe od kilku do kilkuset osób. Przy ich doborze pod uwagę warto wziąć także wyposażenie sal konferencyjnych – większość z nich zapewnia dostęp do sprzętu multimedialnego, systemów nagłośnieniowych, bezprzewodowego internetu.

Oczywiście, hotel będzie również doskonałym miejscem do organizacji kilkudniowych spotkań – wtedy na miejscu można korzystać z noclegów, a także z innych udogodnień, między innymi obsługi cateringowej, restauracji, kawiarni, również z innych atrakcji oferowanych przez obiekty oraz tych dostępnych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – od zwiedzania Orlich Gniazd, jaskini i oglądania ostańców skalnych, poprzez wycieczki rowerowe i spływy kajakowe, a skończywszy na szusowaniu na nartach w porze zimowej.

Hotel Fajkier Wellness & Spa zaprasza!

Wszystkich przedsiębiorców szukających dogodnego miejsca do organizacji spotkań biznesowych zaprasza Fajkier Wellness & Spa - Hotel na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Jest on położony w malowniczej miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc, w samym sercu Jury, na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.

Do dyspozycji gości są tutaj nie tylko komfortowe pokoje i apartamenty, ale również zaplecze Wellness & Spa z kompleksem basenów oraz nowoczesne centrum konferencyjno-szkoleniowe z pełnym wyposażeniem. Uczestnicy spotkań mogą korzystać również z obsługi cateringowej i restauracji, noclegów i atrakcji w Hotelu i na Jurze. Z pełną ofertą Hotelu Fajkier Wellness & Spa można zapoznać się pod adresem: hotelfajkier.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie