Dobry hotel? Hotel dobrze wyposażony!

Mateusz Rąbalski
01.06.2016

Sztuka prowadzenia hotelu, pensjonatu lub domu wczasowego to kosztowna działalność, której sukces zależy od bardzo wielu czynników. Aby z powodzeniem zaistnieć na rynku usług hotelarskich i noclegowych nie wystarczy wybudowanie obiektu – trzeba go jeszcze komfortowo wyposażyć oraz odpowiednio nim zarządzać, stale dbając o najwyższy poziom usług.

Jakość i konkurencyjność

Konkurencja w branży hotelarskiej jest ogromna i aby działalność usługowa przynosiła profity – trzeba się na tle owej konkurencji pozytywnie wyróżniać. Wygodne i gustowne wyposażenie hotelowe, najwyższe standardy czystości, wyśmienite jedzenie oraz profesjonalna i życzliwa obsługa klienta – to najważniejsze elementy składające się na sukces w tym sektorze. Odpowiednio dobrany i przeszkolony personel dla którego satysfakcja każdego klienta jest bezdyskusyjnym priorytetem – będzie jednocześnie dyskretny i stale dostępny. Zadowolony klient to z jednej strony nagroda za trud włożony w prowadzenie hotelu lub pensjonatu, a z drugiej – najlepsza reklama naszych usług. Czynnikami, które najczęściej (obok opinii, jaką cieszy się wśród klientów dane miejsce noclegowe) determinują wybór danego miejsca noclegowego są: lokalizacja, cena i jej dobry stosunek do jakości oferowanych usług oraz standardu wyposażenia hotelowego. Gdzie znajdziemy właściwy asortyment, dzięki któremu kompleksowo, efektownie i ekonomicznie urządzimy nasz ośrodek?

Solidny partner w interesach

Hurtownia MAKRO stworzyła bogatą ofertę dedykowaną branży hotelowej. Przedsiębiorcy znajdą w niej m.in. wyposażenie pokoi i łazienek, sal konferencyjnych, bankietowych, restauracyjnych oraz zaplecza kuchennego, a także: solidne sprzęty i urządzenia, środki czystości oraz gustowne dekoracje i dodatki. Cały asortyment wyposażeniowy to produkty wysokiej jakości, łączące trwałość i funkcjonalność z ładnym i nowoczesnym designem. Praktyczne, eleganckie tekstylia (m.in. pościel, narzuty, czy firanki i zasłony) pozwolą nadać charakter wnętrzom pokoi oraz zaopatrzyć łazienki w wysokogatunkowe ręczniki. Asortyment dostępny w ofercie Hurtowni MAKRO pozwoli ekonomicznie i elegancko zagospodarować również części wspólne hotelu, urządzić kuchnię i restaurację, czy przygotować się do świadczenia usług cateringowych na najwyższym poziomie. Wybierając MAKRO – możemy liczyć na profesjonalną pomoc i wartościowe doradztwo doświadczonych ekspertów (m.in. z zakresu aranżacji przestrzeni), dostawę zakupionych produktów oraz możliwość wzięcia udziału w specjalistycznych szkoleniach dedykowanych kierownikom i pracownikom branży hotelarskiej i odbywających się w ramach Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości.

Każdy doświadczony przedsiębiorca hotelowy wie, że gwarantem pomyślności w branży jest stałe podnoszenie jakości swoich usług oraz wzbogacanie oferty. Należy z uwagą analizować wszelkie uwagi klientów i starać się tak modyfikować swoje hotelarskie usługi, by w pełni zaspokajały potrzeby i oczekiwania gości (obecnych i przyszłych).  Elastyczność i otwartość pozwolą nam na szybkie reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe oraz pozostawienie w tyle konkurencji.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie