Żeglarski obóz 2018 z rabatem cenowym

Marek Szydełko
02.10.2017

Aktywny wypoczynek pod żaglami pozwala przeżyć niezapomnianą przygodę, nieporównywalną z tym, na co możemy liczyć na tradycyjnych koloniach. To przede wszystkim okazja do tego, aby obcować z naturą w sposób pełny oraz poznać wszystkie jej stany i odcienie. Wszystko to gwarantują obozy żeglarskie na Mazurach, prowadzone przez szkołę PuntoVita. Oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży, studentów, a także dorosłych. Wakacje na otwartej wodzie to najlepsza forma spędzania wolnego czasu.

Obóz na Mazurach – dlaczego warto?

Mazurskie obozy umożliwiają przede wszystkim odkrywanie specyfiki tamtego rejonu. Jachty pozwalają dotrzeć do miejsc niedostępnych podczas tradycyjnego wypoczynku – dzięki temu poznacie prawdziwą stronę Mazur. Co ważne, każdy obóz realizowany jest pod opieką doświadczonych żeglarzy, który nie tylko dbają o kwestie organizacyjne i Wasze bezpieczeństwo, ale również dzielą się swoim doświadczeniem i zdobytymi umiejętnościami, dzięki którym możecie na przykład poćwiczyć różnego rodzaju manewry łodzią.

PuntoVita organizuje również mazurskie obozy z patentem żeglarskich. W ich tracie uczestnicy zdobywają niezbędne doświadczenie, wiedzę oraz zdolności, które okażą się przydatne podczas kursu i egzaminu potwierdzającego zdobycie uprawnień do prowadzenia rozmaitych jednostek wodnych. Takie obozy gwarantują Wam więc nie tylko aktywny wypoczynek, ale również możliwość rozpoczęcia przygody z żeglarstwem, która może potrwać przez całe życie. Wszystko to sprawia, że warto zainteresować się ofertą szkoły PuntoVita.

Ile kosztują obozy żeglarskie na Mazurach?

Miłośników żeglarstwa przyciągają także atrakcyjne ceny. Oferta szkoły PuntoVita.pl na 2018 rok ( https://puntovita.pl/obozy-zeglarskie/ ) przewiduje specjalne rabaty cenowe, które znacząco obniżają koszty podróży. W przypadku 14-dniowego, wędrownego obozu młodzieżowego, w trakcie którego odbywają się szkolenia na patent Żeglarza jachtowego, cena wynosi niecałe 1800 złotych od osoby. Przedział cenowy obozów dla dorosłych mieści się od 1290 do 1590 złotych od osoby. O kilkaset złotych tańsze są obozy siedmiodniowe. Niezależnie od wybranej oferty, możecie liczyć na profesjonalnie przygotowany obóz, gwarantujący mnóstwo niezapomnianych atrakcji.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie